Сімейні


Щоб Ви не витрачали час, ми збираємо всі самі популярні видавництва книжок в одному місці – відкривайте каталог, користуйтеся фільтрами та замовляйте книжки за вигідними інтернет-цінами! Щоб купувати книжки, реєструватися не обовязково – залиште свої контактні дані – ми зателефонуємо Вам.
В магазині розширюється асортимент, ми працюємо над розвитком та в майбутньому заповнимо побажання на які не могли відповідати відразу
В лівій частині сторінки Ви знайдете фільтри – використайте їх. На продукцію розповсюджується гарантія. У випадку виявлення фабричного браку у Вас є право повернути або обміняти товар на протязі 14 днів з моменту покупки.
Зверніть увагу: можна відправити в подарунок друзям. Такі рішення можуть економити затрати та роблять подію та подарунок цінним та не очікуваним.
Книжковий інтернет-магазин «Книжкова лавка»: умови роботи


  • Замовлення ми надсилаємо курєрською службою доставки.
  • В інших містах України отримати замовлення можна у відділеннях «Нової Пошти». Третій варіант – забрати книжки, замовлені в інтернет-магазині, в залі самовивозу «Книжкова лавка» в Рівному.
  • Хочете купувати книжки за спеціальною ціною? Підпишіться на обновлення і першими отримуйте інформацію про розпродажі та акції в магазині.


Залиште заявку сьогодні – і вже через 2–5 днів замовлення буде у Вас!

У даній категорії немає товарів.